مقالات اخبار بایگانی
دسته بندی اخبار
لیست اخبارها
 • مراسم تحلیف وکلای جدید کانون وکلای دادگستری ایلام برگزار شد

  به گزارش روابط عمومي كانون وكلاي دادگستری استان ایلام  مراسم تحلیف 45 نفر از کارآموزانی که در آزمون اختبار پذیرفته شده بودند، با حضور اعضای محترم هیات مدیره کانون وکلا با رعایت پروتکل های بهداشتی وفاصله گذاری  اجتماعی برگزارشد وبدین ترتیب کارآموزان وکالت با انجام تشریفات لازم و قرائت سوگند نامه  در حضور اعضای هیات مدیره وارد جرگه وکالت شدند.

   

   

   

   

   

   

  حجت اله محمدی رئیس کانون وکلای دادگستری ایلام  در آیین تحلیف، ضمن خیر مقدم به مدعوین و عرض تبریک خدمت کارآموزان و تشریح گزارش کار کانون وکلای دادگستری استان ایلام از بدو تاسیس تا سال جاری گفت: وکلا در شرایط سختی قرار دارند  و می بایست  با اتحاد و همدلی جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا کنند. وکیل حجت الله محمدی تصریح نمود  کانون وکلای دادگستری میراث گذشتگان برای آحاد مردم بوده که پاسداری از آن امروزه وظیفه وکلای مستقل می‌باشد ، مقام مسئول با اشاره به جایگاه وکیل در اذهان مردم و اعتماد عمومی تاکیید کرد  ، همواره می بایست قوانین و مقررات مربوط به این صنف را چراغ راه و سرلوحه خود قرار دهند .

  در ادامه گفت وکالت کسب و کار نیست و وکیل نیزکاسب نیست چرا که در قانون و فقه ،وکالت در مورد حقوق مرتبط با ملت تعریف شده ، لذا به هیچ وجه  وکالت با مسائل اقتصادی ارتباطی ندارد.

   در پایان ضمن تبریک مجدد به وکلای جدید ، مراسم تحلیف را در کنار آنان برگزار نمود .

  دوشنبه, اسفند 18, 1399
 • دیدار مدیر کل امداد امام خمینی «ره» استان ایلام با اعضای هیئت مدیره کانون

   
   مدیرکل کمیته امداد امام خمینی  «ره» استان ایلام  و همراهان، روز دوشنبه مورخ 99/12/11 به مناسبت هفته وکیل با حضور در کانون وکلای دادگستری در جلسه هیئت مدیره کانون شرکت نمودند و ضمن تبریک به مناسبت روز وکیل از زحمات و خدمات و همکاری‌های کانون وکلای دادگستری با کمیته امداد در خصوص ارائه خدمات معاضدتی به افراد تحت پوشش کمیته امداد تشکر و قدردانی کردند.
   
   
   
   
   
   در این جلسه اعضای هیئت مدیره ضمن تشکر از مدیر کل کمیته امداد بر تداوم ادامه همکاری های کانون با آن نهاد در خصوص ارائه معاضدت های قضایی به افراد تحت پوشش کمیته تاکید نمودند. 
  در پایان جلسه، تقدیر نامه کمیته امداد تقدیم ریاست محترم کانون گردید.
  🆔 @kanoon_vokala_ilam
  روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان ایلام
  سه شنبه, اسفند 12, 1399
 • تبریک حجت اله محمدی رئیس کانون وکلای دادگستری استان ایلام به مناسبت هفته وکیل

   

   

   

   

  يکشنبه, اسفند 03, 1399
 • سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری و هفته وکیل مدافع گرامی باد

   

   

  او که همنام خداوند جهان است وکیل
  بر سر مشکل مردم نگران است وکیل
  گاه رودیست خروشان که به دریا برسد
  گاه آرام تر از آب روان است وکیل

  آپلود عکس


  ۷ اسفندماه؛ روز وکیل را به تمامی مدافعان حق تبریک گفته و برای همه وکلای ایران اسلامی آرزوی توفیق و پایداری در برقراری عدالت را دارد. امید است با پیروی از راه راستین شهدای حقوقدان بتوانیم در اعتلای آرمان های عدالت طلبانه انقلاب اسلامی ایران مثمر ثمر واقع گردیم.

  سالروز استقلال کانون وکلا و روز وکیل گرامی باد.

   

  روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان ایلام
  🆔 @kanoon_vokala_ilam
  🌍 www.ilambar.com

  جمعه, اسفند 01, 1399
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟